Wolniej, ale liczniej!

  No i się udało! Podczas drugiego z serii biegów górskich w Otwocku startowało ponad 100 osób. Startowało - i dobiegło do mety - dokładnie 104 miłośników mielenia nogami w śnieżnej kaszy.

 Bo jeśli ktos ostatnio narzekał, że po piachu biega się słabo - to tym razem musiał się czuć jeszcze bardziej osaczony przez warunki. Śnieg był sypki, miejscami dość głęboki - i dzisiejszy zwycięzca, czyli Jacek Morawski z UNTS Warszawa, biegał najdłuższą trasę w 38 minut i 10 sekund - czyli o ponad trzy minuty wolniej, niż tryumfator pierwszego, otwockiego biegu.

 Marek Omszański, bo o nim, mowa, przybiegł zresztą drugi - 10 sekund za Jackiem. A po nich jeszcze wiele osób, które już niebawem (takie bezpieczne określenie, od godziny do dwóch dni obejmuje) zobaczą swoje wyniki w stosownej zakładce. Podobnie, jak zdjęcia:

(Krzysiek Urbaniak w akcji)

 A te zdjęcia - podobnie, jak prezentowane powyżej - preparuje właśnie w pocie czoła Piotrek Siliniewicz z Silnego Studia. No i niebawem (znowu to wygodne słówko...) na jego stronie i gdzie indziej w sieci będzie sobie można wszystko obejrzeć.

 Zatem - dziękujemy za dziś, polecamy się na przyszłość. Będzie nas jeszcze więcej?...

 

Komentarze

oj, dzisiaj - to było mega

oj, dzisiaj - to było mega ciężko, tym bardziej, że ostatnio nie miałam możliwości wychodzić na treningi w ciągu tygodnia .... ale nie żałuję - piękne słońce, cudny las, diamentowy śnieg, fajna trasa, no i ta cała kasza - też miała swój urok... 
Olbrzymie podziekowania dla organizatorów! :)
 
Pozdrawiam,
Nacik

Następny Bieg Górski

Chciałem dowiedzieć się od organizatora, aby napisał kiedy jest nastęopny Bieg Górski. W regulaminie jest podany termin 22 luty (sobota)
http://www.bg2014.team360.pl/pl/node/4847
, a podczas zapisów elektroniocznych jest data 23 luty (niedziela)
http://www.bg2014.team360.pl/pl/entry/race
Myśle że ta informacja będzie potrzebna pozostałym osobom.
Andrzej Brzozowski