Wyniki i komunikaty istotne

  Pierwsza informacja jest taka, że można już sobie popatrzeć na wyniki z sobotniego biegu. 104 uczestników rywalizacji zostało podsumowanych, opisanych i podzielonych na wszelkie, możliwe i niemożliwe, kategorie.

 Ponadto informujemy o kilku istotnych sprawach, związanych z najbliższymi biegami i w ogóle z działaniem strony i organizacji biegów. Warto poczytać!

 Po pierwsze - można już zgłaszać się na trzeci z cyklu biegów, bowiem został uruchomiony stosowny formularz.

 Po drugie - WAŻNE - zmieniamy datę trzeciego biegu! Ponieważ termin sobotni kolidowałby z Biegiem Wedla - a nie chcemy stawiać zawodników przed życiowym dylematem - czekolada czy żurek? - PRZENOSIMY  termin na niedzielę, 23. lutego!

Po trzecie - gdyby ktoś chciał coś istotnego przekazać organizatorom, to uruchomiony został specjalny adres mailowy: bg@team360.pl. Informacja na ten temat do znalezienia także w zakładce "informacje", bo gdzieżby indziej?

Po czwarte - po sobotnim biegu staliśmy się - niechcący - właścicielami dresowej bluzy. Gdyby komuś przypadkiem brakowało takiej garderoby, prosimy o kontakt za pomocą powyżej podanego maila.

 Na razie to tyle - miłej analizy wyników!

Komentarze

Zimnar

Przy zmianie daty z soboty na niedzielę nie wzieliście pod uwagę, że 23 lutego odbędzie się 7 ostani etap Zimnara na warszawskim Bemowie. Aby zostać ujętym w klasyfikacji końcowej należy tam zaliczyć wszystkie 7 etapów.

W tej sytuacji mam dwie propozycje. Wrócić do soboty jak to oryginalnie miało być, badź przesunąć godzinę rozpoczęcia (w niedzielę) wyjątkowo na 12:00 tak by uczestnicy Zimnara zdążyli dojechać do Otwocka i wystartować również u Was.

Na wstępie gratuluję super

Na wstępie gratuluję super imprezy w mojej okolicy (jestem z Józefowa). Po rozmowie z innymi uczestnikami również przychylam się do propozycji by zostawić orginalny termin imprezy, bo większość i tak już jest poustawiana na inne imprezy i zmiana w ostatniej chwili jest zazwyczaj problemem.

Mi niestety pasuje tylko

Mi niestety pasuje tylko sobota, dlatego biegam w Otwocku a nie w Falenicy.
Dlatego wypadnę z generalki, mam już dwa starty....
Wypadnie też lider generalki, bo w niedziele biega zimnara.
Szkoda, może jeszcze zmienicie zdanie, byłbym zobowiązany.
Przecież do otwocka przyjeżdzają ludzie którym w Falenicy za ciasno, a wedel to też taka masówka. Rezygnowanie z Orwocka na rzecz Wedla byłoby brakiem konsekwencji ;)

Zmiana terminu

Obrazek użytkownika umis

Dla nas - Iza i Michał UMISIE zmiana terminu na niedzielę jest jak najbardziej OK, bo w sobotę to już jesteśmy zapisani na gorącą czekoladę ;-). Warto jednak rozważyć późniejszą godzinę np. 12:30, aby uczestnicy ZIMNARA spokojnie dojechali. Tak więc liczymy na niedzielny pyszny żurek ;-) Pozdrawiamy! 

Termin biegu

Nie może być tak, że w regulaminie był i jest termin 22 luty kolejnego biegu górskiego, a zapisy są z datą 23 luty 2014 r. Propozycja ujęta w regulaminie dała mozliwość uczestnikom na zaplanowanie terminów swoich startów znacznie wczesniej. Zmiana terminu w tej chwili powoduje określone trudności dla części biegaczy. Część osób, która ma wydrukowany regulamin i nie będzie zaglądała na stronę biegów - przyjedzie 22 lutego na start. I co wtedy? Może organizator wypowie się na ten temat.
Andrzej Brzozowski. 

Rozwiązanie jest proste, bieg

Rozwiązanie jest proste, bieg i w sobotę, i w niedzielę :)
Minusem biegów na Łysej Górce jest to, że potem dzieciaki nie mają jak zjeżdżać na sankach po zrytym zboczu górki (tam gdzie start). A jest to chyba najlepsze miejsce do tego typu aktywności w okolicy.

Termin

Czy III etap Otwockich Biegów Górskich może się odbyć w oryginalnym terminie (sobota 22.02), tyle że o godzinie 9:00 ?

W ten sposób nie trzeba przenosić zawodów na niedzielę 23.02, bo wszyscy chcący wziąść udział w Biegu Wedla zakładając, że Otwocki dystans 8km pokonają w ok. godzinę (robi się coraz cieplej, śniegu może wtedy już nie być), będą mieli po dotarciu do mety aż 3 godziny by dostać się na 13:00 do Parku Skaryszewskiego (dystans gł. 9km), i 2 godziny jeśli chcieli by wystartować na dystansie krótszym.

Sprawa jest pilna, proszę organizatorów o jaką kolwiek odpowiedź w tej sprawie.

Póki co ponad 2,5 tygodnia zostało do III etapu. Proponuję wręcz na jakiś czas wstrzymać zapisy by Organizator bez presji mógł ostatecznie ustalić którego dnia (sobota czy niedziela) powinny odbyć się zawody.

Uważam, że wyniku narosłych problemów zapisy powinny zostać wstrzymane już następnego dnia (po widzocznych wyżej komplikacjach), by dać sobie kilka dni na znalezienie rozwiązania godzącego wszystkich. Im dłużej będzie sie zwlekać z jaką kolwiek odpowiedzią czy zmianą cała sprawa zacznie przybierać coraz gorszy obrót.

Proszę jednak rozważyć godzinę 9:00 w sobotę (napisałęm w tej sprawie wiadomość na bg@team360.pl tuż po ogłoszeniu powyższego NEWS'a i niestety dotąt nie dostałem żadnej odpowiedzi). Próbuję więc tutaj, tym bardziej, że jak widzę z powyższych komentarzy sprawa zmiany terminu dotknęła nie tylko mnie.
 

Zgodnie z Team-ową tradycją

Zgodnie z Team-ową tradycją zapewne winni zostali już rozstrzelani, więc nie liczyłbym na jakąkolwiek reakcję. Więc co dalej? Pozostaje nam samoorganizacja. Stoperów będzie pod dostatkiem, ja mogę przynieść notes, długopis i donośny głos oznajmiający start, a dmuchańca, mikrofon i nagłośnienie możemy sobie darować. Trzeba będzie jeszcze ciągnąć losy - kto przegra będzie mierzył czas reszcie. A tak już serio: Team 360 jest pewnie teraz zaabsorbowany wielodniowym rajdem, który organizuje, a który jutro się zaczyna (pewnie wszyscy są już w terenie), więc milczenie jakoś jest zrozumiałe... co nie znaczy, że usprawiedliwione.