I już koniec! Niestety...

Ponad setka uczestników wzięła udział w piątym, ostatnim już, biegu górskim, rozgrywanym na otwockiej wydmie. Ścigano się zawzięcie i w bardzo szybkim tempie - do końca trwała bowiem walka o czołowe lokaty w poszczególnych kategoriach. I kilka razy okazało się, że po zsumowaniu wyników z trzech biegów, zawodników w klasyfikacji generalnej dzieliły ledwie sekundy...

 Na dystansie głównym - 8,8 km - w całym cyklu najszybsi byli Ewa Stańczak i Marek Omszański. Zwycięzcom - ale także pozostałym uczestnikom - serdecznie gratulujemy!

  Finałowe zmagania zaszczycili swoją obecnością także przedstawiciele tak zwanych czynników - w osobie Prezydenta Miasta Otwock, Zbigniewa Szczepaniaka. Były gratulacje, dyplomy - oraz, rzecz jasna - medale dla wytrwałych.

 Czy biegi górskie wrócą do Otwocka? A, to już pytanie nie tylko do nas. Ale wszystkim osobom, które pomagały nam w zorganizowaniu tej sportowej zabawy - serdecznie dziękujemy. Jak również wszystkim uczestnikom biegów. Do zobaczenia - miejmy nadzieję - na kolejnych imprezach!

Komentarze